Osmosis to przełomowa marka, która wprowadziła opatentowaną i ekskluzywną technologię pielęgnacji skóry oraz dobrego samopoczucia, dążąc jednocześnie do holistycznego przywrócenia skórze młodzieńczego wyglądu i stworzenia środowiska wolnego od toksyn. Dzięki temu osiąga niesamowite rezultaty w leczeniu starzenia, trądziku różowatego, skóry skłonnej do wyprysków oraz innych problemów skórnych, co czyni ją niezrównaną w swojej dziedzinie.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ

Wyniki badań klinicznych oraz zdjęcia przed i po zabiegach jasno potwierdzają skuteczność wykorzystywanych metod, co jednoznacznie demonstruje, jak jej holistyczne podejście wprowadza pielęgnację skóry w nowy wymiar. Ponadto, dowody te pokazują, że takie podejście nie tylko przynosi widoczne efekty, ale również zmienia standardy w dziedzinie pielęgnacji skóry, tworząc nowe możliwości dla pacjentów i specjalistów.

Marka Osmosis promuje zdrowie i dobre samopoczucie, koncentrując się na holistycznym podejściu do leczenia, a jednocześnie traktując każdy aspekt zdrowia skóry z największą troską, unikając jej uszkodzeń.

Oferuje innowacyjne produkty i zabiegi do pielęgnacji skóry, które:

  1. Są wzbogacone o opatentowane składniki aktywujące naprawę skóry,
  2. Korzystają z zaawansowanych systemów dostarczania o jakości farmaceutycznej,
  3. Efektywnie leczą trudne problemy skórne, z którymi inne metody często nie mogą sobie poradzić.

Ponad 15 lat temu, pionierska wizja założyciela marki, doktora Bena Johnsona, zainspirowała do działania i zmotywowała do stworzenia linii produktów do pielęgnacji skóry, łączących naturalne składniki z innowacyjnymi formułami opracowanymi przez lekarzy. Te rozwiązania są naukowo potwierdzone, bezpieczne i nietoksyczne

OPATENTOWANE TECHNOLOGIE OSMOSIS
LIPOSOMALNY SYSTEM DOSTARCZANIA

Wszystkie składniki są pokryte liposomem zwanym fosfatydylocholiną, który, jak wykazano, zwiększa penetrację produktu o 600%. Fosfatydylocholina jest wyjątkowym fosfolipidem ze względu na swoją strukturę: główkę choliny i łańcuchy niezbędnych kwasów tłuszczowych, które są podobne do naszych błon komórkowych. 

TECHNOLOGIA PALCA CYNKOWEGO

Palce cynkowe są wykorzystywane przez wszystkie komórki do naprawy i tworzenia DNA, RNA i białek. Składają się z atomu cynku, który łączy dwie pętle białka, tworząc „palec”. Nasza technologia palca cynkowego wykorzystuje kluczowe składniki palców cynkowych, które stymulują ich tworzenie i aktywację w skórze. Powoduje to zwiększoną naprawę DNA i gojenie się ran.

CZYNNIKI WZROSTOWE

Czynniki wzrostu są wytwarzane przez organizm w celu kontrolowania wzrostu, podziału i dojrzewania komórek. Regulują podział i produkcję komórek. Kiedy w produktach wykorzystuje się czynniki wzrostu, mają one dwie główne zalety: chronią skórę i stymulują wzrost nowych komórek. Czynniki wzrostu wydzielane przez dorosłe ludzkie komórki macierzyste korzystnie wpływają na wszystkie schorzenia skóry.

EGZOSOMY

Komórki wytwarzają egzosomy w celu pakowania i ochrony czynników wzrostu i cytokin w celu skuteczniejszego dostarczania. Egzosom to inteligentna „mikrosfera” zawierająca cząsteczki (peptydy i polisacharydy) posiadające specjalne właściwości związane z ruchem, nawigacją i celowaniem. Może z łatwością przemieszczać się przez tkanki i dostarczać zawartość do sąsiadujących komórek.

EFEKTY PRZED I PO