Radiofrekwencja mikroigłowa RF Morpheus8

radiofrekwencja mikroigłowa gdynia orłowo

Radiofrekwencja mikroigłowa Morpheus8 – Ultraskuteczna RF w Klinice Skin Therapy

Morpheus8 to zaawansowana technologia łącząca mikroigłowanie z energią częstotliwości radiowej (RF), mająca na celu odmłodzenie i przebudowę skóry. Ta innowacyjna metoda stymuluje produkcję kolagenu i działa na głębsze warstwy skóry.

Jak to działa?

Morpheus8 wykorzystuje specjalną głowicę z mikroigłami, które penetrują skórę na kontrolowanych głębokościach, do 7 mm. Jednocześnie dostarczana jest energia RF, wywołując termiczne uszkodzenia, które pobudzają naturalną odpowiedź regeneracyjną organizmu. Dzięki temu skóra jest ujędrniona, poprawia się jej struktura, a zmarszczki, blizny i rozstępy są zredukowane.

Cechy wyróżniające Morpheus8

  1. Głęboka penetracja: W przeciwieństwie do tradycyjnego mikroigłowania, Morpheus8 może docierać do głębszych warstw skóry, zwiększając skuteczność.
  2. Personalizowane zabiegi: Urządzenie oferuje różne końcówki (Morpheus8, Morpheus Resurfacing, Morpheus Prime, Morpheus Body) dostosowane do różnych głębokości i obszarów leczenia.
  3. Zwiększona energia RF: Morpheus8 dostarcza dwukrotnie więcej energii w porównaniu do standardowych urządzeń mikroigłujących RF, co pozwala na lepsze rezultaty po mniejszej liczbie sesji.
  4. Bezpieczeństwo i komfort: Igły są izolowane silikonem, co zmniejsza ryzyko uszkodzeń naskórka i zapewnia komfort podczas zabiegu.

Wskazania do stosowania Morpheus8

Morpheus8 jest idealny dla osób chcących:

  • Ujędrnić skórę twarzy, szyi i dekoltu
  • Zredukować opadające policzki i podbródek
  • Wygładzić zmarszczki i drobne linie
  • Zredukować blizny po trądziku
  • Zmniejszyć widoczność porów i regulować tłustość skóry
  • Zmniejszyć rozstępy i cellulit

Proces zabiegu i pielęgnacja po zabiegu

Przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie miejscowe. Zabieg polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry głowicą i jednoczesnym dostarczaniu energii RF. Po zabiegu mogą wystąpić lekkie zaczerwienienie i tkliwość, które zazwyczaj ustępują w ciągu jednego dnia. Aby uzyskać optymalne rezultaty, ważne jest przestrzeganie zaleceń po zabiegu, takich jak unikanie makijażu i ekspozycji na słońce przez kilka dni, nawadnianie organizmu oraz stosowanie delikatnych kosmetyków.

Rezultaty

Pacjenci mogą spodziewać się natychmiastowego ujędrnienia skóry, a dalsza poprawa następuje przez trzy do sześciu miesięcy w miarę zwiększania produkcji kolagenu. Skóra staje się gładsza, jędrniejsza i młodziej wyglądająca, z zredukowaną widocznością blizn, zmarszczek i innych niedoskonałości.

Podsumowanie

Morpheus8 to wszechstronny i niezwykle skuteczny zabieg odmładzający skórę, oferujący znaczące korzyści w porównaniu z tradycyjnymi metodami mikroigłowania i RF. Jego zdolność do głębokiej penetracji skóry, personalizowane ustawienia i zwiększona energia RF czynią go doskonałym wyborem dla osób poszukujących kompleksowej poprawy wyglądu skóry.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Skin Therapy Centrum Medyczne.

REZERWACJA WIZYTY ONLINE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *