Aneta Kłoczko- specjalistka terapii manualnych

Od zawsze fascynowały ją Japońskie rytuały pielęgnacyjne i sekrety wiecznej młodości. W swojej pracy stawia na naturalne metody odmładzania twarzy, a jej głównym narzędziem są dłonie. Dzięki masażom twarzy zmniejsza napięcia mięśniowe oraz niweluje oznaki starzenia się skóry. Dodatkowym atutem terapii, o który bardzo dba, jest wprowadzenie w stan głębokiego relaksu, wyciszenia i rozluźnienia. Ogromną radość sprawia jej wydobywanie naturalnego piękna kobiet i całym sercem oddaję się temu co robi.

FACEMODELING PROGRAM™ to połączenie zaawansowanych technik, jak masaż transbukalny (technika masażu wykonywana wewnątrz ust), osteoplastyka (poprawiająca mobilność układu kostno-mięśniowego), czy mioplastyka (masaż tkanek głębokich, dzięki któremu uwalniamy blokady i napięcia w mięśniach i powięziach).

Dzięki ich zastosowaniu podczas jednej sesji zabiegowej możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała.

Wielopłaszczyznowa multiterapia przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego, stomatologicznego i wszelkich zabiegach
z pogranicza medycyny estetycznej.

Kobido to japoński masaż liftingujący twarzy, szyi i dekoltu.
Jego celem jest niwelowanie zmarszczek mimicznych, modelowanie konturu twarzy oraz zmniejszenie widocznych efektów starzenia.

Rewitalizujący masaż tkanek głębokich niweluje napięcia, a część relaksacyjna wprowadza w stan głębokiego odprężenia.
Kobido to jeden z bardziej efektywnych oraz liftingujących zabiegów.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ