INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. To jedyna Infuzja Tlenowa na całym świecie, która otrzymała certyfikację FDA.Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

SPRAWDŹ CENNIK / UMÓW WIZYTĘ

JAK DZIAŁA ZABIEG?

Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla kwasu botulinowego. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym zawartym w preparatach wykorzystywanych do zabiegu.

TERAPIA CZYSTYM TLENEM

Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji. Likwidacja deficytu tlenowego prowadzi do natychmiastowej poprawy funkcjonowania skóry ponieważ nowopowstałe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym..